Akkuş Belediyesi

BAŞKAN'IN MESAJLARI

Başkanın Mesajı

Değerli Akkuşlular, Sevgili Kardeşlerim; Son yıllarda Türkiye, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışını esas alan bir yaklaşıma geçmiştir. Bizler de bu yaklaşım çerçevesinde Akkuş'umuza ve Akkuşlulara hizmet sevdasıyla çıktığımız bu yolda yorulmadan ve durmadan çalışma azim ve kararlığı içerisindeyiz.

Akkuş bizim ortak hayat alanımız, ortak sevdamız, ortak geçmişimiz ve ortak geleceğimizdir.

Akkuş ilçemize hizmet sevdamızda “ilk günkü aşkla, durmak yok, yola devam ve daima ileri, hep ileri” anlayışımızı göreve geldiğimizden bu yana sürdürerek, yaptığımız çalışmalarımızda sergilemenin mutluluğu içerisindeyiz.

Nüfus yoğunluğu ve coğrafi olarak ordunun önemli bir ilçesi olan Akkuş'umuza hizmet aşkıyla, sizlerin teveccühü ile bu kutlu yola çıktık.

Geride kalan yıllarda çağdaş belediyecilik anlayışıyla, hayata geçirmeyi düşündüğümüz projelerimizin teknik ve ekonomik alt yapısını oluşturduk ve öngörülen projelerimizi bir biri ardına hayata geçirdik. Kadını erkeği, genci yaşlısı her yaştan Akkuşluya, ulaşmaya çalışarak yıkılmaz bir gönül ve kültür köprüsü oluşturduk.

Çalışmalarımıza dezavantajlı grupların sosyal hayatta daha fazla yer almalarını amaçlayarak yön verdik. Diğer taraftan belediyemizi kurumsal olarak güçlü ve dinamik bir yapıya kavuşturduk. Hizmet yolunda çalışanlarımızı hep destekledik, etkili insan kaynakları politikası izledik. Teknolojik altyapımız ve araç parkımızla faaliyetlerin hiç aksamadan yürümesini sağladık.

Değerli meclis üyelerimizin ve vatandaşlarımızın her türlü görüş, öneri ve emekleriyle birlikte planladığımız nice projelerimizi tamamladık ve yepyeni projelerimizle şehrimizi tasarlamaya devam ediyoruz.

Sevgili akkuşlular, Geçtiğimiz yıllarda sizlere verdiğimiz sözleri tutmanın, ilçemizi hep bir adım ileri götürmenin ve birlikte yola devam etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

Sizlerle çıktığımız bu yolda yine sizlerin desteğiyle hizmetlerimizi sürdüreceğiz.

Emeği geçen; belediye meclis üyelerimize, başkan yardımcılarımıza, müdürlerimize, çalışanlarımıza, belediyemize katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlarımızla sivil toplum örgütlerine geleceğimizi birlikte inşa ettiğimiz tüm Akkuşlulara teşekkür ediyor, gönül dolusu selamlar sunuyorum. Bize güvenen ve her zaman yanımızda olan vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımla…