Başkan Demirci’den Öğretmenler Günü Mesajı

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, "24 Kasım Öğretmenler Günü" nedeniyle yayımladığı mesajında, "Büyük fedakârlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı olan sevgili yavrularımızı yetiştiren, vatan ve millet sevgisini öğreten öğretmenlerimizin Günü’nü kutluyorum” dedi.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci,  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öğretmenlerin toplumların gelişip modern bir hal almasında en büyük paya sahip eğitim neferleri olduğunu belirten Başkan Demirci, “ Büyük fedakârlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı bir cevher gibi işleyen, yetiştiren, onlara iyiyi ve doğruyu gösteren öğretmenlerimiz ülkemizin geleceği için çok önemli bir mesleği icra etmektedirler. Onların yetiştireceği nesiller, hiç şüphesiz ki ülkemizin geleceğini şekillendiren kişiler olarak karşımıza çıkacaktır. İşte bu yüzden kutsal bir göreve sahip olan öğretmenlerimiz, bizler içinde son derece önemli ve değerlidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, emekli ve görevinin başında bulunan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.