Akkuş Belediyespor’da Hedef 4’te 4

Erkekler Voleybol 1. Lig temsilcilerinden Akkuş Belediyespor, 13 Aralık Pazar günü kendi evinde Diyarbakır temsilcisi Asur Gençlik Spor’u ağırlayacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B Grubunda mücadele eden ve oynadığı son 3 maçı kazanan Akkuş Belediyespor, 13 Aralık Pazar günü saat 13:00’te kendi evinde Asur Gençlik Spor’u konuk edecek. Ligin ilk yarısında kalan son iki maçı kazanmak isteyen Akkuş Belediyespor, karşılaşmanın oynanacağı Akkuş kapalı spor salonunda Antrenör Mehmet Aydın yönetiminde ısınma hareketleri ve topla çalışma yaparak hazırlıklarını sürdürdü.

Ligde oynadığı son üç maçı da set vermeden 3-0’lık skorlarla kazanan Akkuş Belediyespor, Asur Gençlik maçı da alarak galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor. Son haftalarda peş peşe gelen galibiyetlerle iyi bir hava yakaladıklarını belirten Akkuş Belediyespor Antrenörü Mehmet Aydın, “ Kızıltepe, Erzin ve Niksar maçlarını kazanarak güzel bir galibiyet serisi yakaladık. Asur Gençlik maçını kazanarak bu seriyi sürdürmeyi ve ligin üst sırasındaki yerimizi pekiştirmeyi planlıyoruz. Bu hedef doğrultusunda takım olarak sıkı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Akkuş Belediyespor, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B gurubu 9. hafta mücadelesinde 13 Aralık Pazar günü saat 13:00’te Asur Gençlik Spor Kulübü’nü ağırlayacak; maç TV 52 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.