Başkan Demirci Teşekkür Etti

 

Belediye Başkanımız İsa Demirci, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından Seferli ve Kızılelma Mahallelerine giderek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti'ye yüksek oranda destek veren ilçemizde, Belediye Başkanımız İsa Demirci mahalle mahalle gezerek teşekkür ziyareti yapıyor. Başkan Demirci mahallelerde, " Seçim süreci boyunca mahalle mahalle gezerek Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan için destek istedik. Hamdolsun Cumhurbaşkanımız sizlerin oyları ile Türkiye'nin seçilmiş ilk Devlet Başkanı oldu. Hepinize destekleriniz için teşekkür ediyorum. Şimdi vakit Türkiye'nin şahlanma vaktidir" diye konuştu.

Akkuş'tan Rekor Destek 

İlçemizde Cumhurbaşkanlığı seçiminde 9 mahallede %90’ın üzerinde, 13 mahallede %80’in üzerinde, 6 mahallede %70’in üzerinde, 4 mahallede %60’ın üzerinde, 7 mahallede ise %50’nin üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy çıkmıştı.

27.Dönem Milletvekilliği seçiminde ise 20 mahallede Ak Parti’ye %60’ın üzerinde oy çıkarken, 11 mahallede ise %50’nin üzerinde oy çıkmıştı.